Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Pizza dobra, niestety miała być jedna część klasyczna a druga peperoni ale bez papryki, a dostaliśmy cała peperoni z papryką idziecko nie mogło zjeść bo jest na nią uczulone. Więc musiał się obejść smakiem:-( Tłumaczenie że duży ruch :-( niestety słabe. Oby następnym razem było ok. Bo ocena będzie na 1 i więcej szansy nie dam :-)

Paweł

Pizza na wysokim poziomie jak na miasto Radomsko. Jedynie do czego mogę się przyczepić to kolejny raz sosy pomylone jak o jeden za mało to albo zupełnie inne niż były zamówione 🙈🙈

Adrian

Dziękujemy za dobre opinie, za sosy przepraszamy! :)
~ Zespół Nowa Stylowa

Polecam

Adam

Dziękujemy!
~ Zespół Nowa Stylowa

Wszystko super, gorąco polecam!

Adam

Świeże, pyszne jedzenie i zawsze jest na czas.

Ewa

Sztućce do dań na wynos . Brak

Mateusz

Smaczne jak zawsze :)

Piotr

Dziękujemy ślicznie i pozdrawiamy serdecznie!
~ Zespół Nowa Stylowa

Generalnie OK. Cukinia jakby surowa, niedopieczona.

Paweł

Perfect 😍😍😍

Agata

Ciasto do pizzy zbyt "domowe" brzegi suche i twarde, składniki jak najbardziej na plus. Sosy zbyt mało dopracowane rzadkie i mało doprawione.

Mateusz

Ciasto standardowe. Nie jest lekkie jak w opisie na fb, ale całkiem ok. Niestety reszta składników bardzo słaba. Jak do sera na siłę się nie przyczepie tak sos pomidorowy smakuje jak koncentrat. Czyżby na jego bazie był robiony i to główny składnik? Było go bardzo dużo, ale w tym przypadku to na minus. Szynka też wyglądała i smakowała jak najtańsza z bloku. No nie można czegoś takiego podawać jako składnik. Ona sprawiła, że niestety więcej nie zamówię pizzy.
Na bardzo duży plus punktualność dostawcy i to, że pizza była cieplutka :) Możliwość opłacenia online to też bardzo fajna sprawa.

Piotr